0242 228 00 09 info@egemyazilim.com
Egem Yazılım, Web Hizmetleri
  • antalya yazılım projesi
  • antalya web tasarım
web sitesi firmaları

HİZMETLERİMİZ

ÖZEL ve WEB YAZILIM

"Her firmanın kendine has bir çalışma sistemi ve farklı ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların çözümü paket programlar değildir. Firmanızın sistemli bir şekilde büyümesi için özel yazılımları tavsiye ederiz. Web Tabanlı yazılımlar ise içiride ya da sahada bulunan personelinizi tek bir çatı altında toplayabilirsiniz"

ÖZGÜN WEB TASARIMI

"Hazır web paketler, hazır e-ticaret siteleri kullanmak istemiyorsunuz ? Web tasarım sadece şekil ve renk değildir. Egem Yazılım size bir web sitesi değil, “ Dijital Prestij ” tasarlar. Görselliği, içeriği ve fonksiyonelliği ile uçtan uca eksiksiz bir web tasarım deneyimini ancak Egem Yazılım’la yaşarsınız."

ALAN ADI ve BARINDIRMA

"Web Siteniz ne kadar kaliteli olursa olsun yayınlama aşamasında kalitesiz bir hosting, web sitenizin yavaş açılmasına bazı durumlarda ise hiç açılmamasına sebep olabilir. Egem Yazılım da kesinlikle web sitesi yapan diğer firma ya da bireysel lere bu konuda hizmet vermiyoruz, bu hizmetler sadece kendi müşterilerimiz için geçerlidir"

MOBİL UYGULAMA

"Firmaların büyük bir bölümü tarafından karıştırılan bir durum,tasarımını yaptığımız her web sitesi Responsive olarak yani tüm mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Mobil Uygulama ise mobil cihazlar için yapılan özel yazılımlardır. Marketlerden indirilebilir ya da yazılımı sadece belirli mobil cihazlara yüklenebilir."

ARAMA MOTORU OPTİMİSAZYON

"Web Sitesi tasarımının ; hostinglerde olduğu gibi olmaz sa olmazlarından biri, tabiri caiz ise Google Optimisazyon. Tasarlanan ve kodlanan tüm web sitelerimizde arama motorlarına dost optimisazyonlar yapmaktayız, sebebi ise en kaliteli yazılımlar bile pazarlamaları yapılmaz ise bir anlamı yoktur."

DANIŞMANLIK

"Danışmanlık sadece bir sosyal medya ya da internet reklamcılığı olarak düşünülmemesi gereken önemli bir işlevdir. 45 gün içinde firmanızın analizini yapdıktan sonra ihtiyaçlarınızı karar destek ve bilgi sistemleri ışığında projelendirip raporluyoruz. Sonraki aşamada ise bunları yazılımlarla, internet reklamcılığı ya da sosyal medya ile firmanızın hiyelarşik yapsına entegre ediyoruz."